KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Soner Ata´ya (Bu metinde "Soner Ata" olarak kullanılacaktır) aittir.

Soner Ata internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Soner Ata ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Soner Ata internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini soner.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. soner.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Soner Ata internet sitesini ziyaret eden ve Soner Ata sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
E-Bülten Bizden haber almak ister misiniz ?
©2019 - Soner Ata. Tüm Hakları Saklıdır. TT Kobi Hazır Web Sitesi